Славни

Фото: Интернетот полуде – Никол Шерцингер во провиден фустан!

Една од најзгодните музички ѕвезди на планетата, Никол Шерцингер ги воодушеви сите откако се појави во провиден фустан на еден настан во Сингапур.

Убавата Никол блесна во црвен, скрос провиден фустан, под кој на прв поглед се чини дека нема долен веш.

Со оглед на фактот дека има совршено тело и тешко кој може да и парира кога е физичкиот изглед во прашање, воопшто не е чудно што со секоја нејзина објава на социјалните мрежи интернетот едноставно „гори“.

„Жена во црвено“, напиша пејачка и доби милијано лајкови.

❤️@michaelcostello Thankyou for my dress for my performance tonight for the Royal Family? Lady in red…?

A post shared by Nicole Scherzinger (@nicolescherzy) on

Advertisements
To Top