Славни

Фото: Девојката на Де Геа се соблече гола!

Кога ќе ги погледнете фотографиите кои неговата девојка ги објавува на Инстаграм, се чини дека Давид де Геа победува на сите полиња.

Познато е дека голманот на Јунајтед е во врска со атрактивната Едурн Гарсија веќе неколку години, но до сега сме немале прилика да ја видиме неговата поубава половина потполно гола.

На најновите фотки кои ги објави на Инстаграм, Едурн е потполно гола, но за жал завртена со грбот кон објективот.

?

A post shared by Edurne (@edurnity) on

Enamorarme es la mejor sensación que he experimentado jamás!!! ?

A post shared by Edurne (@edurnity) on

☀️Bienvenido Julio☀️☀️Welcome July☀️

A post shared by Edurne (@edurnity) on

?W e L c O m E A u G u S t ?

A post shared by Edurne (@edurnity) on

Advertisements
To Top