Фатена во акција со јазикот: Со кого Адријана Лима се бакнуваше јавно?


Викенд најава - Најинтересно во Серија А! ↓↓↓Бразилскиот супермодел и една од ангелските убавици на Victoria’s Secret, беше фатена во живо на романтична вечера со бејзбол играчот Мет Харви.

Парот во средата вечераше во елитен ресторан во Мајами, каде беа и снимени како разменуваат бакнежи и нежности на масата.

Мет е познат по љубовните врски со манекенки, додека Лима отсекогаш ја привлекувале спортисти. Неодамна ја раскина врската со Џулиан Еделман, играч на американски фудбал, а пред тоа беше мажена за Марко Јариќ со кого има две деца.

Извор близок на манекенката за E! News тврди дека 35-годишната убавица моментално само се забавува, а дека е целосно фокусирана на работата и семејството.