Дејвид и Викторија Бекам какви не сте ги виделе досега


Каде ќе биде најинтересно викендов!? ↓↓↓


Веќе некое време кружат гласини дека бракот на Дејвид и Викторија Бекам е во криза и се шушкаше дека славниот пар е пред развод.

Викторија на доделувањето ан British Fashion Awards се појави без тетоважата посветена на Дејвид, па обожавателите почнаа да шпекулираат дека тоа го направила бидејќи веќе не го сака Дејвид и таа тетоважа нема никакво значење за неа.

Сепак, изгледа дека сето тоа остана само во сферата на трачевите, со оглед на фактот дека парот изгледа посреќно од било кога. Моментално се забавуваат и уживаат на јахтата од Елтон Џон, а со нив се и нивните деца.

Дејвид не ги симнуваше рацете од својата сопруга, па дури и малку нападно се нафрлаше на Викторија смеејќи се.