Славни

Бритни Спирс се врати во топ форма: Ужива со 12 години помладиот дечко

Поп ѕвездата Бритни Спирс се врати на здравите навики и начин на живот по напуштањето на психијатриската болница и е во одлична телесна форма. Таа беше фотографирана од папараците како уживе на приватна јахта со нејзиното 12 години помладо момче.

Ако се суди според фотографиите поставени на социјалните мрежи пејачката Бртни Спирс се врати во топ форма и со сите сетила ужива во љубовта со 12 години помладиот Сем Асгари.

25-годишниот Асгари беше нејзина најголема поддршка за време на емоционалната и психичка криза која Спирс очигледно веќе ја преброде.

Бритни по напуштањето на болницата му се посвети на здравиот начин на живот и вежбањето.

Advertisements
To Top