Славни

Бившата од Џемаили уште плени со раскошна убавина и жешки облини

Пред две години, за време на Европското првенство, сопругата на швајцарскиот фудбалер со македонско потекло Блерим Џемаили, беше атракција на европските трибини, а медиумите буквално се лепеа до неа.

Но за две години речиси и да се случи голем пресврт во животот на фудбалерот, тој се разведе, а неговата сопруга Ерјона Сулејмани објави книга во која открива многу тајни во врска со фудбалерите и нивните девојки.

Таа во книгата пишува и за сексот на фудбалерите пред натпреварите, а тоа би можело многу да ги разочара менаџерите.

„Играчите не се многу заинтересирани за секс пред мечевите, но затоа многу од нив се определуваат за маструбација“, вели таа.

Ерјона Сулејмани беше прогласена за најсексапилна навивачка на Европското првенство во Франција во 2016 година, а во меѓувреме ги избриша и сите фотографии со фудбалерот, а ја нема ниту на трибините во Русија.

Advertisements
To Top