Животиште на „висока нога“

Еден од најдобрите и најбогати светски фудбалери, Кристиано Роналдо и неговата вереница Георгина Родригез не се воздржуваат да покажат во што уживаат кога станува збор за луксузот во приватниот живот.

Асот на Јувентус и неговата поубава половина живеат вистински живот на „висока нога“. Георгина на своите фанови на социјалните мрежи одлучи да им покаже во каков раскош и лукуз ужива со Кристиано. Со своите над 10 милиони следбеници на Инстаграм сподели фотографија од внатрешноста на приватниот авион од Роналдо.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio)

Покрај луксузниот авион најкоментирана била и чантата на Георгина. Убавата манекенка носи ултра скапа чанта од брендот „ Hermés Birkin“ вредна околу 18 000 фунти.