Лидија во „фронтален напад“ со бујното и отворено деколте

Српската актерка Лидија Вукичевиќ без задршка покажува дека има тело на кое може да позавидат и двојно помладите девојки.

Со серијата нови фотки уште еднаш докажа дека со право ја сметаат за една од најатрактивните и најсексапилни актерки на Балканот. Лидија со „жешки“ кадри од кревет ги воодушеви и телевизиските гледачи во Србија.