Нивес Целзиус: „Имам години и целулит…имам и самодоверба


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Хрватската старлета, пејачка и водителка Нивес Целзиус и на 41 година е полна со самодоверба кога станува збор за нејзиното тело и сексапил.

Нивес воопшто нема проблем да се соблече во бикини и да ги покаже своите раскошни природни облини и покрај сите нешта кои телото ги трпи со годините, порачувајќи:

– Има години и целулит… Имам и самодоверба!