Жестоко, брутално и крваво – компилација од најдобрите UFC нокаути


Уште еден поткаст! Fat Cacko: Од гитара до Fat kitchen bistro и најдобриот бургер во градот ↓↓↓


Одлучувачки моменти од UFC борбите со кои „фајтерите“ брутално конкретен начин доаѓале до победи во рингот.