Жестоки таеквондо нокаути во ММА


Македонија - Малта: Ни треба победа и тоа не каква било, туку газење треба! ↓↓↓Овие ММА „фајтери“ во својата боречка основа поседуваат таеквондо вештини кои се брутално жестоки кога со нив ќе се размаваат во рингот.