Жешки сцени на Лоренс и Крис во новиот sci-fi хит во најава


Уште еден поткаст! Fat Cacko: Од гитара до Fat kitchen bistro и најдобриот бургер во градот ↓↓↓


Во вториот трејлер за Passengers, Џенифер Лоренс и Крис Прат сфаќаат дека се единствените луѓе кои се разбудиле порано од останатите патници на 120 годишно патување до нова колонија.

Додека им се случува тоа, наеднаш се раѓа некоја хемија меѓу нив двајца и тие почнуваат да се бакнуваат страсно и да разменуваат нежности.

Филмот е под режисерска палка на Мортен Тајдлум, а освен Џенифер и Крис, ќе ги видиме и Мајкл Шин, Лоренс Фишбурн и Енди Гарсија. Филмот е еден од многуте кој според критичарите, ќе влезе во трката за Оскар.