Жешкото газе на Џеј Ло во акција

Освен што пее одлично, Џенифер Лопез поседува вистински латино задник, кој умее како да го покаже во најдобро светло.

Токму синоќа, пејачката танцувала во ноќен клуб во Мајами, па нејзината пријателка Лорен, не можела да се воздржи, а да не ги снима нејзините танчерски способности и да ги објави јавно.