Жешката одбојкарка со атрактивна тетоважа на провокативно место


Кој ќе тепа на Ел Класико!? ↓↓↓


Кристина Карапетјан важи за една од најзгодните и најсексапилни одбојкарки на светот.

Жешката одбојкарка на Инстаграм ја следат голем број луѓе, а оваа социјална мрежа ја користи засега за да се промовира себе си и своето згодно тело.

Атрактивната Кристина неодамна објави фотографија во костим за капење со порака: „Ми требаш“, алудирајќи на поддршката од обожавателите и растечкиот број на оние кои ја „следат“, со цел да собере нови следбеници.

А деновиве Кристина објави фотка на која позира без ниту едно парче облека на себе , со цел да ја промовира спектакуларна и голема тетоважа на своето тело.