„Жено, ти не старееш!“

Американската актерка Хали Бери објави нови фотографии со кои им ги скокотка фантазиите на нејзините машки обожаватели.

Овој пат таа позира во латекс боди со леопард дезен во комбинација со чизми со ист дезен.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Halle Berry (@halleberry)

„Презгодна“;„Жено ти не старееш“; „Најубавата актерка“, се дел од коментарите на фотографиите.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Halle Berry (@halleberry)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Halle Berry (@halleberry)