Мајтап

Виц: Слободен за Барса против ПСЖ

Слободен удар за Барса, Нејмар е зад топката. ПСЖ прави ѕид, но Тиаго Силва се свртел со лицето кон голманот.
Зошто си со грб кон топката, бе? прашува голманот.
Не знам за тебе брат, ама јас сакам да го видам овој гол.

To Top