Виц: Слободен за Барса против ПСЖ


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Слободен удар за Барса, Нејмар е зад топката. ПСЖ прави ѕид, но Тиаго Силва се свртел со лицето кон голманот.
Зошто си со грб кон топката, бе? прашува голманот.
Не знам за тебе брат, ама јас сакам да го видам овој гол.