Виц: Мара оде на суд


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Мара оде на суд и судијата а прашуе да каже како се случило силувањето:
– Прво ме фрли на земја, потоа ми ја раскина облеката… ми ја врза устата, па ми ги врза рацете, а да не ги раширев нозете и тие ќе ми ги врзеше.