Виц: Кошмар штикли


Дерби до Дерби! Комплетен фудбалски викенд ↓↓↓


Влегува една демек отмена госпоѓа во луксузна продавница за чевли, разгледува и прашува:

– Извиниете, колку се овие потпетици?

– 6.000 денари.

– Аууу!!! Кошмар! А овие?

– Тие два кошмари се.