Видете ги фантастичните голови на Суарез и Меси против Атлетико


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Двете ѕвезди на Барселона му донесоа убаво водство на својот тим во првото полувреме од полуфиналето на Винсенте Калдерон. Погледнете ги двата супер голови на Суарез и Меси: