Видео: Раскошниот задник на Серена Вилијамс!


Викенд најава - Најинтересно во Серија А! ↓↓↓Најдобрата тенисерка на светот, Серена Вилијамс поради повреда не учествува во Индијан Велс, но на социјалните мрежи е и тоа како активна.

Имено, Серена во секси издание одигра краток танц и ја покажа целата раскош на својата задница, па фановите полудеа!