Ванда провоцира


Дерби викенд: Ел Класико, дерби на Италија и битка за Рим! ↓↓↓Сопругата на фудбалскиот ас од Интер, Мауро Икарди, жешката Ванда, точно знае како да ги запали страстите на нејзините Инстаграм обожаватели.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Русокосата секс бомба повторно ја запали социјалната мрежа со ново жешко видео. Снимката е толку провокативна и еротска што покрај видеото стои ознака „18+“.