Жешко

Вака „гушка“ Ирина

Ирина Шајк на Инстаграм објави фотоградии од нејзиниот последен ангажман на кој позира во топлес пред објективот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by irinashayk (@irinashayk)

Еден од нејзините обожаватели, кои ја опсипаа со пофалби и епитети, напиша дека Ирина изгледа подобро од Ким Кардашијан, алудирајќи на озборувањата дека Кање Вест и Ирина се во љубовна врска.

Неодмна се појавија нивни заеднички фотографии во Прованса, Франција, каде, ако што пренесува „Дејли меил“, заедно престојувале во еден луксузен хотел.

To Top