„Уште 51 ден“: Вака жешката Марјана Станојковска одбројува до Суперкупот


Кој ќе освои трофеј во Бундеслигата, а кој ќе испадне од Премиер лигата!?


Сексапилниот модел направи блиц позирање на Арената Телеком каде ќе се игра големиот дуел помеѓу Реал Мадрид и Манчестер Јунајтед во рамки на Суперкупот за 2017.