Галерии

Тешка одлука: Кој има позгодни навивачки – Барса или Реал?

Ел Класико секоја година е еден од најатрактивните настани во светот на фудбалот, спортот, маркетингот, шоубизнисот и во Европа, па и светот, генерално.

А дел од таа фама секогаш и неизбежно се и жешките и секси навивачки кои ги поддржуваат двата шпански фудбалски гиганти, а кои редовно ја изразуваат таа поддршка со секси фотки на Инстаграм. И тука нужно се наметнува прашањето – кој има позгодни навивачки, Барса или Реал?

To Top