Страстите меѓу Моника Белучи и Карол Буке


Уште еден поткаст! Fat Cacko: Од гитара до Fat kitchen bistro и најдобриот бургер во градот ↓↓↓


Во новиот филм „Les Fantasmes“ Моника Белучи и Карол Буке глумат заљубен пар. Со цел да направат што поатрактивна промоција на филмското остварување, славните актерки снимија страсна фотосесија за списанието „Paris Match“.

На фотографиите, 56-годишната Италијанка и 63-годишната Французинка си разменуваат нежности во заводливи пози. Фотосесијата е дело на фотографот Метју Цезар.