Старлета проговори за аздисот: Имав секс со фудбалери на Барса и Реал! (видео)


Меси против Левандовски -11 ден ↓↓↓Старлетата Белен Рока се најде во центарот на вниманието на шпанската јавност поради едно интервју кое го даде и со кое „закачи“ неколку фудбалери.

Рока не сакаше да ги открива имињата на играчите со кои имала секс, но ги откри имињата на четирите клубови во кои играат.

„Бев интимна со по еден играч на Бетис, Севиља, Реал Мадрид и Барселона“, открива познатата шпанска старлета.

„Млади се и убави. Можат да ми купат поклони и да ме водат на одмор. Зошто да не ги сакам? Притоа имаат самодоверба и обожаваат да се гледаат во огледамо додека имаме секс“, додаде Рока.

Белен исто така призна дека сака садо-мазо играарии во кревет, но дека се ужаснува кога мажите им се неврни на своите сопруги.

Que lindo día #Marbella #sun #holydays #belenroca #calzedonia

A post shared by Belén Roca (@belenroca_) on