Срцето ќе му пукнеше: Атрактивно, ама опасно отворање на вино (видео)


Ќе игра ли Елмас против Баерн Минхен!? ↓↓↓


На социјалните мрежи често се споделуваат видео снимки од отворање на шишиња вино на атрактивен и спектакуларен начин – со оган, со мачета и со слични методи.

Овој „махер“ реши да проба да го отвори виното со оган од плинска боца, но очигледно не е доволно обучен за тоа па неговиот обид заврши катастрофално и шишето му експлодираше во рацете. За среќа од експлозијата не е повреден никој.