Многумина сè ќе дадат за да бидат со неа, а таа му е верна само на еден фраер


Три дерби натпревари овој викенд ↓↓↓


Деми Роуз во моментов е една од најатрактивните, најпосакувани и најжешки убавици, истовремено и една од највлијателните жени на Инстаграм со над 9,7 милиони следбеници.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on

Таа е модел и Инстаграм ѕвезда а се прослави со своите бујни атрибути кои не се срами да ги покаже.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on

Судејќи по нејзините разголени фотографии, многумина би помислиле дека таа има многу скандали зад себе, но Деми сепак нема.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on

Таа веќе со години е заљубена во едно момче но нивната врска ја држи подалеку од очите на јавноста. Неговото име е Крис Мартинез и е диџеј и сопственик на клуб во Ибица каде што Деми често присутна.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on