СПОДЕЛИ МУЗИКА: Љубојна – „Охрид виа Долмабахче“


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Одлична преработка на народната песна „Таму ле долу вода ми дотеше“. Секоја чест за Љубојна.