СПОДЕЛИ МУЗИКА: „And I Love Her“ од Битлс – инструментална верзија на Дамјан Пејчиноски


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Пејчино со акустична инструментална верзија на големиот хит од легендарните Битлс.