Со секси засек „до пазуви“: „Ризичниот“ фустан на жешката мајка


Три дерби натпревари овој викенд ↓↓↓


44-то доделување на Американските музички награди во Лос Анџелес го собра кремот на шоу бизнис елитата, меѓу кои со посебен изглед и моден избор се истакна Криси Тајген.

21-11-chrissy1

Кога станува збор за модата, Криси никогаш не се плашела да носи „ризични“ модели, а тоа уште еднаш го потврди на споменатиот настан. Облечена во жежок и атрактивен модел потпишан од дизајнерот Јусеф Акбар, Тајген буквално ги прикова објективите и погледите врз својата појава.

21-11-chrissy2

21-11-chrissy3

21-11-chrissy4

21-11-chrissy5

21-11-chrissy6

21-11-chrissy7