„Скопје24“ „прашуваат која е девојката што го топи снегот на скопските улици“ – па да им одговориме


Роналдо нека се пази, Мароко гази - 19 ден ↓↓↓Со скокотлив (болдиран) наслов „КОЈА Е ДЕВОЈКАТА ШТО ГО ТОПИ СНЕГОТ ПО СКОПСКИТЕ УЛИЦИ“ и уште поскокотлива и попровокативна фотографија од згодна девојка по секси долна облека која позира на снежниот асфалт, колегите од „Скопје24“ ги задеваат и провоцираат своите читатели.

А ние решивме да им одговориме на „прашањето“. Типката е модел кој позира за фотографот Никола Риналдо, а фотката која ја има во десет примероци, на неговиот сајт може да се порача и купи за 50 долари со димензии 20х16.

Типот инаку има завидна колекција од фотосесии со згодни и атрактивни убавици кои му позираат пред објективот во разни средини и сцени. Така што, ништо од скопска секси убавица која разголена позирала по пресниот снег на скопските улици „за некои трендсетери“.

Поздрав екипа. Добра финта. Ништо лично. 😉 🙂