Сестрата на Рајан Гослинг со „деколте од милион долари“


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Наместо со Ева Мендес, славниот актер Рајан Гослинг на Оскарите дојде во придружба на својата постара сестра Менди.

Фановите уште кога дознаа дека Гослинг е номиниран за Оскар во категоријата за најдобар актер, се понадеваа дека на спектакуларната манифестација ќе го придружува неговата партнерка Ева Мендес.

Но, сепак Ева не се појави, а актерот од „La La Land“ одлучи со себе да ја поведе својата постара сестра која со огромното раскошно деколте беше во центарот на вниманието.