„Сенки“ од минатото: Нови сведоштва за секс авантурите на Трамп


Топ 10 најголеми фудбалски дербија


Нови „секс сенки“ од бурното интимно минато на сегашниот американски претседател Доналд Трамп повторно ги алармираа медиумите. Овој пат во игра си влезе бившата Плејбој зајачица, Барбара Мур, со своите сведоштва за секс авантурите кои ги имала со некогашниот заводник.

Како што тврди Барбара, Трамп со неа бил во љубовна афера и ја изневерувал тогаш неговата бремена свршеница Марла Мејплс, која подоцна стана негова втора сопруга.

Тие биле во љубовна врска 6 месеци, а се запознале на забава организирана од Трамп, после која тој веднаш имал секс со Мур. Барбара открива дека таа и Трамп имале секс и пред една нејзина пријателка.

A post shared by Barbara Moore (@barbaramoore10) on

„Мојата пријателка ми рече дека сака да го запознае типот со кој се забавувам и јас го викнав Доналд. Беше уморен од некое патување, но после неколку чаши шампањ со нас почнавме да се бакнуваме. Мојата пријателка се тргна на страна, но остана во истата соба. Доналд се фокусираше на мене, а јас немав проблем таа да не гледа отстрана“, открива Мур.

A post shared by Barbara Moore (@barbaramoore10) on