Секси „специјалки“: Катица, Ленче и Фатиме растурија на „Златна бубамара“ (видео)


Ќе игра ли Елмас против Баерн Минхен!? ↓↓↓


Забавата на јубилејното 20. издание на шоуто Златна Бубамара влезе во својот зенит кога на сцената се појавија три наши пејачки, во улога на специјалните обвинителки Катица Јанева, Ленче Ристоска и Фатиме Фетаи.

„Ние сме специјалки, ние сме генијалки, ние сме добра фора.. Ние сме супер секси, ние сме сме пали-гаси.. Ви ар СЈО.. Ние сме мада-факар, ние сме тата-мата, ние сме и на вести, парите да се вратат…“, беа дел од стиховите во нивната верзија на светскиот хит.