Секси навивачка открива: Фудбалерите мастурбираат пред натпревар, не сакаат секс


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Албанката Ерјона Сулејмани на ЕП во 2016 година беше прогласена за најсекси навивачка, а сега одлучи да напише книга во која ги открива тајните на фудбалерите и нивните сопруги.

„Фудбалерите не се заинтересирани за секс пред натпревар.Почесто избираат мастурбација“, открива Сулејмани и додава дека најсекси фудбалер и е Кристиано Роналдо. „Него никогаш не би можела да го одбијам“.

❤️?

A post shared by Blog Personale (@erjona_sulejmani) on

Ерјона беше во брак со швајцарскиот фудбалер Блерим Џемаили, но наводно веќе се во процес на разведување. Џемаили за медиумите откри дека Ерјона му се заканувала со одземање на старателството над нивниот син.

…I miss this paradise! LOVE YOU @b.dzemaili ❤️?? #tbt#turks&caicos

A post shared by Blog Personale (@erjona_sulejmani) on

35-годишната убавица во книгата откри и дека никогаш не сонувала да се омажи за фудбалер, а призна дека нејзин идол е Викторија Бекам.

#LeCapitane alle 23:00 su @spikeitalia canale 49 del digitale terrestre !!!!! Pochiiii minuti e ci siamo finalmente????

A post shared by Blog Personale (@erjona_sulejmani) on

????

A post shared by Blog Personale (@erjona_sulejmani) on