Секси како никогаш досега – Линдзи Вон е во топ-форма

Бившата олимписка скијачка Линдзи Вон на својот Инстаграм сподели серија фотографии од нејзиниот тренинг во минијатурно бикини.

Линдзи покажа завидна фигура и, како што откри во своите објави, не го прескокнува тренингот дури и за време на одмор на тропските плажи.

За потсетување, во декември минатата година таа ја раскина свршувачката со хокеарот П. К. Субан, а после тоа најави дека во следниот период ќе се посвети исклучиво на себе си.