Секси „Амазонката“ во минич и без градник на бензиска

Американската борачка Лана Пери беше фотографирана на бензиска станица облечена во ултра-кратко мини здолниште и транспарентна маичка без градник под неа – жешка појава и глетка од која лесно можеше „да се запали“ бензиската пумпа од каде полнеше гориво.

Американската суперѕвезда Лана С.Џ. Пери со ова свое секси издание ги разбранува духовите на Беверли Хилс.

Атрактивната 32-годишна секси блондинка е во брак со бугарскиот борач и бивш кревач на товар Александар Русев, кој е и нејзин менаџер.

На Инстаграм ја следат над 2,7 милиони обожаватели, а атрактивните кадри не недостигаат ни на таа социјална мрежа.

A post shared by CJ Perry (@thelanawwe) on

A post shared by CJ Perry (@thelanawwe) on