Секс – скандал: Објавена интимна снимка на Хамилтон и Никол Шерцингер (видео)

Никол Шерцингер и Луис Хамилтон се нови жртви на хакерски напад, откако во јавноста се појави нивно домашно видео во траење од околу три минути, а на кое се гледа како парот во кревет разменува нежности.

Видеото е снимено со мобилен телефон, додека пејачката и возачот на Формула 1 се уште беа во врска. Според таблоидот „Сан“, снимката била прегледана повеќе од 286.000 пати. Целата оваа ситуација лошо влијаела врз поранешната членка на „Пусикет Долс“.

„Срцето и се скрши кога дозна дека снимката излезе во јавност“, изјавил близок пријател на Никол.

Хамилтон и Шверцингер беа во врска осум години, но по неколку кратки паузи, решија да и стават крај на врската конечно во 2015 година.

Хамилтон сега е во врска со Русинката, Анастасија Квито, додека Никол неодамна раскина со бугарскиот тенисер Григор Димитров.

https://youtu.be/9Xd-vI3TT9A