Се заби со џипот во бензиската: Нервозна типка не сака да го снимаат нејзиниот срам


Викенд најава - Најинтересно во Серија А! ↓↓↓Па затоа енергично и нервозно реагира на снимањето од страна на момците кои со мобилен го овековечија нејзиното забивање во бензиската станица.