Савати како Мерилин Монро со деколте до под папок


Уште еден поткаст! Fat Cacko: Од гитара до Fat kitchen bistro и најдобриот бургер во градот ↓↓↓


Раперката Савити беше вистинска атракција како појава на ревијата на брендот „Том Форд“ во Њујорк во елегантна, моќна и крајно провокативна комбинација.

Атрактивната пејачка блескаше во заводлив црн комбинезон. И покрај едноставното издание, еден безобразен детаљ се погрижи сите погледи да бидат вперени во неа.

Имено, провокативната креација што ја избрала оваа 28-годишна девојка имаше необичен, длабок засек во пределот на градите и стомакот, кој откриваше премногу.

Ова смело издание близу до граница на невкус, Савити го претстави со многу самодоверба. Сепак се чини дека таа нашла мерка помеѓу сексапилот и елеганцијата, доза гламур í донесе црвениот кармин и фризурата во стилот на Мерилин Монро.