Сам си го бараше: Сакаше да дознае дали девојката ќе го изневери со билдерот


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Сакаше да види дали неговата девојка ќе направи нешто со мускулестиот фитнес тренер. Ама, типката има чувство за коректност и испадна права „политичарка“ во снаодливоста, ем да каже тоа што треба за да не испадне неверница, ем да остави простор за мерак.