Премногу понуди: На гледачите им ја покажа „чоколадната ѕвезда“ (18+)


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Бразилките се алфа женски кои бескомпромисно владеат со женскиот сексапил. Исечокот од емисијата посветен на карневалот е доказ за тоа, на кој една танчерка за камерите и гледачите покажа малку повеќе отколку што се бараше од неа.

„(С)облечена“ само во боја, се наведнуваше пред камерите, а гледачите „на изволте“ добија увид во срамните делови кои за покажување на медиуми секогаш одат со префиксот 18+.