А после Први мај доаѓа….втори мај – и сето тоа ѓубре (фото)


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Скопје, парк, после Први мај. Тажна, жална Македонија.

Извор фото: Фејсбук (Ива Колозова)