Поради неа порасна гледаноста: Влета во мини базенот и остана без костимот за капење


Викенд најава - Најинтересно во Серија А! ↓↓↓Оваа прекрасна Бразилка сигурно го крена процентот на гледаност на реалното шоу во кое учествуваше, не стегајќи се да покаже што има од страна на раскошни атрибути, а тоа што остана без горниот дел од костимот за капење беше гратис глетка.