Жешко

Playboy се пофали со уште една експлицитна жешка фотка од Памела Андерсон

На официјалниот Инстаграм профил од светски најпопуларното списание за мажи, Playboy, осамна уште една жешка и провокативна фотографија од Памела Андерсон.

Екипата која го одржува овој профил редовно објавува ретро фотографи од разголените убавици кои ги краселе нивните страници, па таму можат да се начекаат најубавите жени на светот ’60-те години, па наваму, во разголени и експлицитни изданија.

Но, посебно внимание и реакции привлекуваат објавите со фотографии од разголената Памела Андерсон.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Playboy (@playboy) on

Откако претходно големо внимание предизвика нејзината најпозната фотка од Playboy од 2001 година, на која позира со розов пиштол, сега од списанието објавија една од 2016 година, на која Пам позира целосно гола, само со високи потпетици на нозете и луле во устата.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Playboy (@playboy) on

To Top