Обожавателите ја немаат видено ваква досега: Били Ајлиш во деколтирано издание и долна облека за Vogue

Популарната пејачка Били Ајлиш, која во јавноста е позната по тоа што се облекува во широка и комотна облека, позираше во розова и црна долна облека и корсети во боја на кожа.

„Ако сакате операција, одете на операција. Ако сакате да носите фустан во кој некој мисли дека изгледате премногу голема, носете го. Ако се чувствувате како да изгледате добро, тогаш изгледате добро”, порача Били.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by British Vogue (@britishvogue)

Пејачката неодамна ја обои својата карактеристична црна и зелена коса и стана блондинка.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by British Vogue (@britishvogue)

„Некако се чувствувам повеќе како жена“, рече таа по промената на имиџот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by British Vogue (@britishvogue)

„Ги сакам овие слики и уживав додека го правев ова снимање. Прави што сакаш кога сакаш. З**би сè друго”, напиша пејачката под фотографиите од снимањето, што собраа милиони лајкови.

„Дали сонувам?“, „Изгледаш толку добро“, „Не можам да поверувам“, „Што по ѓаволите се случува?“ се само некои од коментарите на изненадените обожаватели.