Славни

НИ МЕСИ, НИ РОНАЛДО: Атрактивната Русинка откри кој и е омилен фудбалер!

На секси амбасадорката на Светското првенство во Русија, Викторија Лопирева, не и се омилени фудбалери Лионел Меси и Кристиано Роналдо.

Атрактивната Русинка која сега со гордост го промовира Мундијалот призна дека нејзинот омилен фудбалер е Нејмар.

Викторија се фотографираше со Нејмар, и често го гледа ПСЖ откако Бразилецот се пресели во Париз.

To Whom It May Concern ?V #VictoriaAutMors

A post shared by Ambassador Of FIFA WC 2018??⚽️ (@lopyrevavika) on

To Top