Невројатно: Ваков двоен нокаут немате видено


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Аксел Казарес и Алан Васкез си закачија по една во исто време и двајцата паднаа нокаутирани на подот од ММА кафезот.