Славни

Неуморно објавува снимки од оргии во својата вила: „Секој ден смислувам нова поза“

Австралискиот тајкун Траверс Бејнон, 45-годишниот Инстаграм фраер познат како Candyman, кој е наследник на тутунската империја FreeChoice, во својата вил Candymansionа редовно орагнизира разуздани забави и оргии со бројни убавици. Или барем таков впечаток се добива од фотографиите и видеата кои редовно ги објавува на Инстаграм.

Судејќи според овие објави, убавиците на неговите разуздани журки се менуваат, но две жени се редовно присутни на сите „дешавки“ – неговата сопруга Таеша, со која се венча пред шест години, и неговата девојка Ниша. Во вилата живеат и неговите четири деца.

Се фали дека три-четири девојки во неговиот кревет се редовна појава, а не очекува да му верувате на збор, панеуморно објавува фотографии на кои позира со разни убавици.

На една од последните фотки неговата девојка и сопругата заедно танцуваат на шипка.

To Top